Mazda 3 ir jaudīgāks savā Japānas tirgū


Leģendārais Mazda 3 ir kārtīgi pārveidojis savu vietējo Japānas tirgu. Tika uzlabots ne tikai automašīnas izskats, bet arī tā tehniskais aprīkojums. Jo īpaši ir modernizēta M Hybrid spēka piedziņas kompresijas sistēma, padarot reakciju uz gāzes pedāli atsaucīgāku.
Kopumā motora jauda palielinājās no 180 līdz 224 N • m, kas ir līdzvērtīga 190 un 240 ZS jaudai. attiecīgi. Tādējādi bija iespējams pastiprināt paātrinājuma dinamiku un ievērojami optimizēt braukšanas komfortu. Liels darbs ir paveikts ar adaptīvo balstiekārtu un jaunām bremzēm, kas ievērojami samazināja ripošanu.

Arī dīzeļdzinēji ir uzlaboti un ievērojami palielinājuši to jaudu. Lietotājus īpaši priecē motora reakcija pie 3000 apgriezieniem minūtē. Kopumā dīzeļdzinēji ir kļuvuši mazāk rijīgi un ekonomiskāki.
Nākotnē Mazda plāno veikt trešā modeļa sekundāru jaunināšanu, pievienojot autopilota un vēl vairāk vadītāja palīgu funkciju, kas cita starpā palīdzēs uzlabot vadītāja reakciju saspringto pagriezienu laikā. Lai gan pašreizējā formā automašīna ir vairāk nekā vadāma un ērti vadāma.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив