Mazda BT-50 iezīmējās ar jauniem apdares līmeņiem


Pikapu Mazda BT-50 nevar saukt par Japānas koncerna flagmani, taču Austrālijā nopērkamais auto ir diezgan pieprasīts un konkurē pat ar Toyota un Ford modeļiem, kas, kā zināms, nosaka modes toni klasē. . Saistībā ar modeļa panākumiem Mazda nolēma iepriecināt automašīnu fanus un izlaida uzreiz pāris īpašas versijas.
Runa ir par Single Cab Chassis un Freestyle Cab Chassis modifikācijām, kas iepriecinās braucējus ar jauniem dzinējiem, nelieliem tehniskiem uzlabojumiem, kā arī uzlabotu interjeru ar vēl ērtākām iespējām. Tomēr jums ir jārunā par visu kārtībā.

Interesantākais jaunais spēka agregāts ir četrcilindru dīzeļdzinējs ar turbokompresoru ar 190 ZS. un 450 ņūtonmetru griezes moments. Neskatoties uz nopietnu vilkmi, motoram ir mērena apetīte un tas patērē tikai 8 litrus uz simtu. Bet visu riteņu piedziņa, ko daudzi gaidīja, neparādījās.
Bet tika pievienota svaiga multimediju sistēma, daudzfunkcionāla stūre, gaisa kondicionieris ar labāko gaisa filtrēšanas sistēmu, stilīga optika un jauni riteņi. Kopumā abi speciālie izdevumi, kas viens no otra īpaši neatšķiras, ienesa svaiga gaisa elpu jau tā apstādinātam modelim, kas, cerams, nākotnē labi pārdosies.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив