Interesanti fakti par auto Mazda


Mazda Motor Corporation vēsture aizsākās 1920. gadā Hirosimā, Japānā. Džudžiro Matsuda bija uzņēmuma pamatlicējs. Pirmie Mazda ražotie transportlīdzekļi bija trīsriteņu kravas automašīnas. Mūsdienu Mazda automašīnu modeļu klāsts ietver hečbekus, sedanus, krosoverus un rodsteru. Modelis Bongo LCV tiek tirgots Japānas vietējā un dažos citos Āzijas tirgos. 

 

Mazda automašīnu tehniskās iezīmes

 

Ražotājs piedāvā automašīnu benzīna, dīzeļdegvielas un elektrodzinējus. Visiem mūsdienās piedāvātajiem dzinējiem ir raksturīga augsta degvielas efektivitāte. Tādējādi mūsdienu modeļu klāsta Mazda 6, kas aprīkota ar Skyactive-G spēka iekārtu ar 185 ZS jaudu un 256 Nm griezes momentu, aptuveni 7,8 sekundēs uzņem paātrinājumu līdz 100 km/h, braucot ar maksimālo ātrumu 220–223 km/h. Vienlaikus tā patērē 7,4 litrus degvielas uz 100 km. Skyactiv ir tehnoloģiju kopums, kas pielietotas Mazda dzinējos, palielinot degvielas ekonomiju un dzinēja jaudu. Runājot par spēka iekārtām, uzņēmums bija vienīgais Vankeļa rotordzinēju ražotājs, uzstādot tos modelī Cosmo Sport un citos. Šīm automašīnām bija raksturīga izcila dinamika, liela dzinēja jauda (līdz 300 ZS) un zems degvielas patēriņš. 

 

Mazdaspeed ir uzņēmuma iekšējā ražošanas struktūrvienība. Tā ražo pilnveidotas standarta Mazda modeļu modifikācijas, kā arī sacīkšu automašīnas. 

 

Mūsdienu transportlīdzekļi tiek aprīkoti ar visām progresīvajām drošības un komforta tehnoloģijām. Tās ietver Mazda Radar kruīza kontroli, priekšējos un aizmugurējos stāvvietā novietošanas sensorus, aizmugurējo viedo pilsētas bremzēšanas palīgsistēmu (Rear Smart City Brake Support), aklo zonu kontroles sistēmu ar perpendikulārās satiksmes brīdinājuma 

sistēmu (Cross Traffic Alert), joslas saglabāšanas palīgsistēmu (Lane Keeping Assist), autovadītāja, priekšējā pasažiera, sānu un aizkaru drošības spilvenus un vēl daudz ko citu. 

 

Rezervesdalas24 ir jūsu uzticamais partneris rezerves daļu pasaulē

 

Vai jums steidzami nepieciešamas Mazda rezerves daļas? Mūsu interneta veikals piedāvā plašu visu nepieciešamo preču klāstu automašīnas remontam: bremžu klučus, dzinēja un salona filtrus utt. Apmeklējiet rezervesdalas24 jau šodien un pasūtiet lētas komplektējošās daļas tiešsaistē. Mums ir pieejamas cenas, regulāras akcijas, pieredzējušu atbalsta dienesta speciālistu palīdzība. 

LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив