Mazda CX-5 2019 saņēma atjauninājumu


Jaunās paaudzes Mazda CX-5, kas izlaista 2017. gadā, pagājušajā gadā saņēma vairākus uzlabojumus, pateicoties 184 litru Skyactiv-D dzinējam. s un 445 Nm, kā arī 360 ° kameru sistēma no jaunās Mazda6.

Viens no svarīgākajiem jauninājumiem ir bagātīgais aktīvās drošības sistēmu komplekts, kas aprīkos 2019. gada SUV standarta versiju. Tajā cita starpā ietilpst mirušā spoguļa stūra uzraudzības sistēma, inteliģents bremzēšanas palīgs ar šķēršļu sensoru pilsētai, riepu spiediena uzraudzības sistēmas un rampas palīgi, G-Vectoring Control Plus un i-Stop sistēma.

Sākot ar 2019. gadu, Mazda CX-5 piedāvā Apple CarPlay un Android Auto savienojumus un centrālo displeju no Challenge aprīkojuma līmeņa. Papildu ērtībai modeli var aprīkot ar ciparu komplektiem gaisā un augšējos līmeņos ventilējamiem priekšējiem sēdekļiem.

2019. gada Mazda CX-5 demonstrē arī jauno augšējo pārnesumu ar nosaukumu Takumi Plus, kas papildina kompakta SUV premium aksesuārus: jumta lūku, stiprinājumu un melnus griestus, koka apdari, Nappa Brown ādas apdari, LED gaismu komplektu iekšpusē, īpašas vīles un stūres rotājumus. , hroma vadības ierīces elektriskiem sēdekļiem, bez rāmja salona spogulis un 19 collu vieglmetāla diski ar īpašu dizainu.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив