Jaunā Mazda3 iegūst galveno balvu 2019. gada Red Dot balvu pasniegšanā


Jaunā Mazda3 saņēma Red Dot: Best Of The Best balvu kā daļu no Red Dot 2019. gada produktu dizaina konkursa. Lai izpildītu Kodo: Soul of Motion filozofiju, jaunās Mazda3 dizaineri noņemja dažas virsbūves daļas, lai atspoguļotu apkārtni. Pieeja “mazāk ir vairāk” attiecas uz visu transportlīdzekli.

“Vienkāršots skaistums ir Mazda3 dizaina atslēga,” skaidro jaunā modeļa galvenais dizainers Yasutake Tsuchida. “Bet tas ir vairāk nekā minimālisms. Lai izstrādātu tik tīru dizainu, ir jāpieliek daudz pūļu un izsmalcinātības, izmantojot izmēģinājumus un kļūdas. Un to mēs domājam, ka to var radīt tikai ar mūsu modes dizaineru rokām. ”

Mašīnas veiktspēja atspoguļo šo domāšanas veidu. Jaunā Mazda3, kas veidota, lai palielinātu braukšanas prieku, jūtas pilnīgi dabiski, kad tas paātrinās, pagriežas vai palēninās, bet filtrē automašīnu reakciju uz ceļu, pirms tās izjūt pasažieri. Salons atrodas perfektā simetrijā ar vadītāju.

Starptautiska žūrija no vairāk nekā 5500 darbiem no 55 valstīm izvēlējās mazāk nekā 100 produktus balvai “Labākais no labākajiem”. Atlases kritēriji ir jauninājumi, funkcionalitāte, ergonomika un izturība. Šī ir septītā Red Dot balva līdz šim Kodo Mazda modeļiem pēc tam, kad viņi 2017. gadā saņēma MX-5 RF, MX-5 Soft Top, CX-3 un Mazda2 (visi 2015. gadā), iepriekšējās paaudzes Mazda3 ( 2014) un Mazda6 (2013).
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив