Wey Lanshan - moderns sešvietīgs hibrīda krosoversĶīniešu zīmols Wey atklājis vienu no dārgākajiem modeļiem savā hibrīdkrosoveru klasē, kura nosaukums tulkojumā nozīmē "Zilais kalns" – atsauce uz augstākās klases kafijas nosaukumu no Jamaikas. Zināms, ka citiem šī modeļa paraugiem ir līdzīgi kafijas dzērienu prefiksi - "Latte", "Machiato" un "Urine".

Projekta galīgais dizains tika vairākkārt rekonstruēts, jo tā sākotnējā īstenošana radīja vairākas grūtības. Inženieriem bija jāpārskata automašīnas ārpuse un pilnībā jāpārzīmē flagmaņa izskats. Galīgajā risinājumā izdevās izstrādāt stingru dizainu ar izvirzītu priekšējo buferi, kas aizņem elektromobiļa priekšgala galveno laukumu. Bezrāmju radiatora režģis izrādījās simetrisks attiecībā pret divu līmeņu galvas optikas sistēmu.


Premium segmenta salons ir aprīkots ar tehnoloģisku un mūsdienīgu funkcionalitāti, gan pasažieru priekšā, gan aizmugurē - spoguļu, sēdekļu elektrisko regulēšanu un apsildi, kā arī ventilāciju, automātiski izvelkamus kāju balstus un pat masāžu dažādos režīmos.

LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив