Kā notiek kluso bloku nomaiņa Nissan automašīnāsNissan automašīnas ir ērtas, ātras un uzticamas. Katru dienu tie nobrauc simtiem kilometru visā pasaulē un ir vienlīdz ērti uz visu veidu ceļiem.

Ražotāji ir pārliecinājušies, ka visas šīs markas automašīnu detaļas ir izgatavotas no labākajiem materiāliem un lieliski mijiedarbojas viena ar otru, panākot kustības harmoniju jebkurā ātrumā un nodrošinot vadītājam maksimālu aizsardzību un drošību uz ceļa. Bet neatkarīgi no tā, ar kādu modeli jūs braucat, vai tas ir standarta Nissan TIIDA, X-TRAIL ar lieljaudas piekari vai lietotu Note, agri vai vēlu jums joprojām būs jāremontē braucošā automašīna vai tā priekšējā piekare. . Parasti signāli, ka jums jāapmeklē degvielas uzpildes stacija un jāpārbauda balstiekārta, ir klauvējumi un raksturīgi čīkstoņi, pēc kuriem pieredzējis vadītājs nekavējoties konstatē, ka kaut kas nav kārtībā. Jo grūtāki ceļi, kurus automašīna katru dienu pārvar un jo agresīvāk brauc pats vadītājs, jo ātrāk nolietojas piekares elementi, īpaši apakšrāmja klusais bloks, kā arī priekšējo sviru klusie bloki.Visbiežāk nomaiņa klusie bloki uz Nissan automašīnām ir nepieciešami pēc 80 100 tūkstošu kilometru nobraukuma. Interesanti, ka kluso bloku nomaiņa, pat ja problēma ir tikai tajos, degvielas uzpildes stacijās parasti netiek veikta. Šādos gadījumos ir ieteicams nomainīt automašīnas apakšrāmi, un tas ir daudz dārgāks. It īpaši, ja automašīnai vairs netiek veikts garantijas serviss, ir vienkārši neracionāli mainīt tik dārgu detaļu tikai dažu kluso bloku dēļ. Tomēr nav ieteicams patstāvīgi remontēt apakšrāmi vai nomainīt tā klusos blokus, jo šie darbi jāveic tikai zem spiediena.

Bet joprojām ir vērts mēģināt nomainīt klusos blokus autoservisā. Iespējams, šī lētā procedūra atrisinās problēmu un šasija atkal darbosies bez pārtraukumiem un aizdomīgām skaņām Interesanti, ka Nissan automašīnām apakšrāmja klusie bloki netiek pārdoti tikai no ražotāja. Tāpēc autobraucējiem ir jāmeklē analogi starp vispārējas nozīmes kluso bloku ražotājiem. Piemēram, Nissan Note ir piemēroti klusie bloki no ražotāja VTR un pat daži klusie bloki, kas paredzēti RENAULT. Bet jums nav jāpērk nejauši. Labāk ir konsultēties ar speciālistu, kurš precīzi norādīs rezerves modeli un pat pateiks, kur to ir ātrāk un vieglāk iegādāties. Ņemot vērā, ka klusie bloki var izturēt milzīgas slodzes (kas ir tikai automašīnas svara vērta), nevajadzētu iegādāties šos apšaubāmas kvalitātes gaitas elementus. Labi klusie bloki nodrošinās vienmērīgu un patīkamu automašīnas gaitu, kas vienmēr ietekmē vadītāja noskaņojumu.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив