BT Design parādīja ETAPE koncepciju, kuras pamatā ir Skoda Yeti


Taču BT Design nodarbojas ne tikai ar sarežģītu komponentu ražošanu un to regulēšanu, bet arī kopā ar Benet Automotive cieši sadarbojas ar koncernu Skoda visplašākā transportlīdzekļu klāsta izveidē.

BT Design jaunākais darbs ir ETAPE koncepcija, kuras pamatā ir Skoda Yeti. ETAPE debija notika Leipcigā (Vācija) starptautiskajā Auto Mobil izstādē (AMI), kas notika no 2012. gada 2. līdz 10. jūnijam. Lai radītu jaunumu, čehu dizaineriem četrdurvju krosoveru Yeti nācās pārvērst par miniatūru divdurvju pikapu, kas pilns ar ļoti interesantiem tehniskiem un dizaina risinājumiem. Ir grūti nosaukt vismaz dažas automašīnas, kuras, pārvēršot par pikapu, izskatās tikpat harmoniski kā ETAPE. Parasti proporcijas ir izkropļotas, kas negatīvi ietekmē ārpusi kopumā.

 Taču BT Design rezultāts izrādījās izcils!Uzņēmuma dizaineri stāsta, ka pārvērtības bijušas tik vērienīgas, ka no Skoda Yeti standarta virsbūves daļām palicis tikai pārsegs. Viss pārējais bija jāpārveido. Neraugoties uz visām izmaiņām, uzņēmuma inženieri rūpējās par konstrukcijas drošību un izturību, cenšoties panākt, lai pikapu tiešām varētu ekspluatēt arī sarežģītos apstākļos, nevis tikai uzkāpt uz pjedestāla. BT dizaina direktors un ETAPE projektu vadītājs Džozefs Zajičeks sacīja: “Mēs vēlamies rosināt gan nozari, gan patērētājus. Mūsu mērķis ir veicināt gan galalietotāju, gan ražotāju pieprasījumu pēc transportlīdzekļu pielāgošanas.

 Vienlaikus vēlamies parādīt, ka varam radīt absolūti unikālus transportlīdzekļus pēc jebkura autoražotāja modeļiem, arī pēc pasūtījuma. Mums un Benet Automotive ir gan gaišs prāts, gan visi nepieciešamie tehniskie apstākļi, lai īstenotu radošās idejas. Pagaidām ETAPE koncepts ir tikai unikāls transportlīdzeklis, kas izstrādāts, lai demonstrētu BT Design spējas, kas tomēr jau ir kļuvis par mūsu uzņēmuma tradīciju. Vienlaikus esmu pārliecināts, ka izrādītā interese par modeli pārliecinās potenciālos klientus par vismaz neliela apjoma jaunu priekšmetu ražošanas lietderību. Lai kāda būtu automašīna, agrāk vai vēlāk tai būs nepieciešams remonts. Autoserviss "Yaponka" veic atslēdznieku un virsbūves remontus, veic diagnostiku, šeit var izvēlēties nepieciešamo rezerves daļu vai izmantot automazgātavas servisu.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив