Mazda CX-7 2,2 TD


Atjaunotais Mazda CX-7 krosovers beidzot ir ieguvis to, pēckā jau sen ilgojās pircēji – dīzeļdzinēju. Par pārmaiņām liecina arī autoizskats - jauna radiatora reste un kvalitatīvāks  interjers. 


Turklāt Mazda inženieri ņēmuši vērā līdzšinējos autožurnālistu un pircēju komentārus, tāpēc uzlabojumus piedzīvojusi arī piekare unstūres sistēma.  


Kopumā jāatzīst, ka atsvaidzināšana nākusi Mazda CX-7 parlabu – šķietami novecot sākušais modelis parādījies jaunā ietērpā, kasneapšaubāmi darījis to krietni pievilcīgāku.  

Dīzeļdzinējs


Vienmērīgajam un jaudīgajam 2,2 litru dīzeļa agregātam ir 173ZS un 400 Nm liels griezes moments. Ar šo jaudu pilnībā pietiek, lai pārvietotuģimeni no lielpilsētas uz laukiem un atpakaļ, turklāt ar iespaidīgi mazudegvielas patēriņu. Ražotājs norādījis 7,5 litru vidējo patēriņu, kas nešķietnereāls, ņemot vērā, ka pilsētas režīmā Whatcar.lv testa brauciena laikāvidējais patēriņš bija mazliet zem 10 litriem uz 100 km. 

Lai gan sešpakāpju mehāniskajai pārnesumkārbai nav ne vainas,žēl, ka joprojām šim modelim nav pieejama automātiskā pārnesumkārba.  

Piekares uzlabojumi padarījuši Mazda CX-7 gaitu krietni vienmērīgāku, turklātvirsbūves sasvere ir tik labi apvaldīta, ka asākos manevros nav jābaidās parto, ka pasažieriem no šūpošanās varētu palikt slikti ap dūšu, riskējot nodarītpāri elegantajam ādas salonam. 


Vietas salonā pietiek, lai bērni aizmugures sēdeklī varētu ērtiizstaipīt kājas, bet laika kavēklim noderēs plašais komforta elementu klāsts.Tiesa gan – tikai gadījumā, ja būsiet izvēlējušies Touring komplektāciju. 


Aprīkojums


Bāzes aprīkojumā Elegance nav iekļauta signalizācija,drošības spilvena atslēgšanas iespēja priekšējam pasažierim, tam ir audumasalons un parasta audiosistēma.  Totiesbāzes versijas Mazda CX-7 cena ir nedaudz zem 30 tūkstošiem eiro ar visuPVN. 


Ievērojami dāsnāks ir apmēram pusotru tūkstoti eiro dārgākaisElegance Komfort aprīkojuma komplekts, kurā ietilpst arī nokrišņu un parkošanāssensori un 6 CD mainītājs – trūkst vienīgi Bose audiosistēmas ar 9 skaļruņiemun ādas salona apdares.  Tas atrodamsTouring aprīkojuma līmenī, kurā papildus ir vēl lielāki vieglmetāla diski un ksenonagaismas. Jāpiemaksā vien par navigācijas iekārtu.


Spriedums

Sen gaidītie uzlabojumi padarījuši Mazda krosoveru vēlinteresantāku nekā līdz šim. Tomēr automātiskās pārnesumkārbas trūkums krietniierobežo potenciālo pircēju loku.

info http://www.whatcar.lv/testa-brauciens/2636/mazda-cx-7-22-td
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив