Mazda CX-30 saņem jaunu aktīvo paketi


Mazda CX-30, visādā ziņā izcils krosovers ar pieklājīgu izskatu un patīkamu dzinēju līniju, nesen saņēma jaunu paketi, kas drīzumā būs pieejama pircējiem no Eiropas un NVS valstīm. Runa ir par komplektāciju ar nosaukumu Active, kas patiešām aktivizē apvidus auto slēpto potenciālu, piedāvājot klientiem vēl garšīgākus tehniskos parametrus.
Pirmkārt, dzinēju līnijai tiks pievienots ārkārtīgi kuriozs rindas sešu vārstu benzīna dzinējs ar 285 ZS. un 324 ņūtonmetru griezes moments. Turklāt jaunpienācējs strādā gan ar mehānisko, gan automātisko pārnesumkārbu, kas atbalsta visu riteņu piedziņu.

Turklāt aprīkojums varēs iepriecināt ar atjauninātu dizainu, kurā iekļauti izcili diski, LED optika, pārdomāts režģis un pārsega pārsegs. Kā papildu iespējas ir pieejamas durvju līstes, spoileris un izcilas firmas riepas.
Salonā tika nomainīta multimediju sistēma, kurā tagad ir skārienekrāns ar lielāku diagonālo ekrānu, kā arī informācijas panelis. Turklāt priekšējā sēdekļu rinda saņēma izcilus galvas balstus un mīkstus pārvalkus ar Mazda emblēmām. Kopumā jaunais aprīkojums patiešām bija veiksmīgs, un, mēs esam pārliecināti, tas atradīs savu pircēju.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив