Izlaista Mazda CX-3 Super Edgy īpašā versija


Mazda CX-3 saņēma ilgi gaidīto īpašo versiju. Automašīna ar Super Edgy prefiksu nonāca pārdošanā tās dzimtajā Japānā, kur to ar nepacietību gaidīja daudzi modeļa fani. Papildus vizuālajām inovācijām krosovers iepriecinās ar lielisku dzinēju līniju un jauniem braukšanas režīmiem.
Sākumā par motoru līniju. Šeit to pārstāv diezgan vidējs jaudas agregāts 116 ZS. un 270 nm griezes moments. Ir arī labs dīzeļdzinējs ar 127 ZS. un 206 ņūtonmetru griezes moments. Abi dzinēji ir savienoti ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, turklāt pieejama arī automātiskā pārnesumkārba.

Kas attiecas uz interjeru, tas ir pabeigts melnbaltā krāsā ar divu toņu sēdekļiem, kā arī paneli, kas ir digitāla ierīce ar LED fona apgaismojumu. Turklāt automašīna var lepoties ar gludu furnitūru, mākslīgās zamšādas sēdekļiem un diezgan daudz vietas.
Izceļas arī automobiļa izskats, kuram ārkārtīgi piemērota ir divu toņu tēma. Papildus pamata komplektācijai tika pievienoti LED miglas lukturi, apsildāma stūre un radara kruīzkontrole. Tas viss nevar neiepriecināt pircējus, kuri jau gatavo naudu kārotajai iegādei.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив