Mazda 2 uzlabotās versijas mērķis ir sērija


Atjauninātais hečbeks Mazda 2 nonāk masveida ražošanā. Pagaidām gan tikai vietējā Japānas tirgū. Tomēr, zinot Eiropas sabiedrības mīlestību pret Mazda modeļu klāstu, mums vajadzētu sagaidīt jaunu preču parādīšanos Vecās pasaules valstīs līdz šīs vasaras beigām. Tomēr iesim kārtībā.
Atjauninātā versija, pirmkārt, iepriecinās ar jaunu Skyactiv-G dzinēju līniju, ko pārstāv mūsdienīgi dīzeļdzinēji. Būtiska šo dzinēju priekšrocība ir augstā degvielas maisījuma kompresijas pakāpe, kas palielina dīzeļdegvielas patēriņa efektivitāti un spēka agregāta jaudu.

Arī izskata ziņā jaunās paaudzes Mazda 2 ieguva daudz jaunu sporta motīvu. Šeit jums ir tradicionāls virsbūves komplekts, moderns spoileris un rotaļīga LED optika ar neaizstājamiem miglas lukturiem. Vispār paskaties uz foto un visu sapratīsi.
Nobeigumā teiksim dažus vārdus par iespējamo hibrīdu uz Mazda 2 bāzes, kas šobrīd tiek testēts. Modelis būs aprīkots ar buferakumulatoru, kā arī izcilu braukšanas veiktspēju, pateicoties diviem papildu elektromotoriem.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив