Mazda CX-3 ieguva jaunu dīzeli


Mazda CX-3 ieguva jaunu dīzeļdzinēju. Papildus spēka agregātam modelis saņems regulāru izskatu atjauninājumu, kā arī pāris jaunus elementus salonā. Kopumā modelis bauda pelnīti lielu interesi no Rietumu autobraucējiem, kuri uzsver tā nepārspējamās braukšanas īpašības.
Jaunais spēka agregāts būs uzņēmuma zīmola dīzelis ar nosaukumu Skyactiv-D 1.5. Šis dzinējs attīsta 105 ZS. un 270 ņūtonmetru griezes moments apgriezienu diapazonā no 1600 līdz 2500 minūtē. Protams, lieliskā atdeve nekādā ziņā nav zemāka par labākajiem benzīna klāsta pārstāvjiem, ar kuriem tagad ir aprīkots šis modelis.

Izskata ziņā pircēji var paļauties uz ļoti pieticīgu pārveidojumu, kas skars stāvgaismas, priekšējo optiku, kā arī visuresošo radiatora režģi. Tas viss nedaudz atsvaidzinās ārpusi, kas, godīgi sakot, izskatās lieliski pat bez jebkādiem atjauninājumiem.
Salonā mūs priecēs uzlabota multimediju sistēma, jauna akseleratora svira, digitālā kārtība un apsildāma daudzfunkcionāla stūre. Atzveltnes krēsli saņems šuves un automātisku regulēšanu visos virzienos.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив