Mazda CX-5 iegūs turbodzinēju


Mazda CX-5 ASV tirgū joprojām tiek pārdots ar vienu atmosfērisko 2,5 dzinēju, kas auto entuziastiem ir noguris. Tajā pašā laikā pati automašīna ir diezgan pieprasīta, jo tai ir spilgts izskats un sportisks interjers. Kopumā Mazda vadība nolēma apžēlot savus amerikāņu fanus un modelim pievienot jaunu turbodzinēju.
Mēs runājam par četrinieku ar turbokompresoru ar 245 ZS atdevi. un 450 ņūtonmetru griezes moments, kas ir ārkārtīgi garšīgs benzīna dzinējam. Pateicoties palielinātajam griezes momentam, kas pilnā apmērā pieejams jau pie vidējiem apgriezieniem, Mazda CX-5 paātrinājuma dinamika ir ievērojami uzlabojusies un tagad ir 5,8 sekundes līdz kārotajam simtam.

Jaunais motors tiks savienots pārī ar standarta sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, kas darbojas kā Šveices pulkstenis un neizraisa nekādas sūdzības no lietotājiem. Bet tika nolemts nomainīt instrumentu paneli un stūri ar jauniem, modernākiem līdziniekiem.
Atjauninātais auto pārdošanā nonāks šīs vasaras beigās. Tajā pašā laikā tā izmaksas pieaugs tikai par 3 tūkstošiem dolāru, kas nav tik liela pārmaksa Mazda veiklo un ātrgaitas modeļu cienītājiem.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив