Mazda MX-5 atjaunināts Ziemeļamerikā


Mazda MX-5 rodsters, kas ir īpaši populārs Eiropā, ir saņēmis atjauninājumu ASV. Auto var lepoties ar uzlabotu vadāmību, pāris jauniem spēka agregātiem, kā arī modificētu piekares dizainu. Pietiekami daudz un ārēju izmaiņu, kas padara sporta auto vēl uzkrītošāku un izceļas intensīvā satiksmē.
Spēka agregātu klāstā bija vidēji benzīna dzinēji ar jaudu 184 un 205 ZS. Abi motori darbojas ar manuālo pārnesumkārbu un ļauj izkliedēt divdurvju rodsteru līdz simtiem 6,5 sekundēs. Indikators, atklāti sakot, nav ideāls, taču tas joprojām ir diezgan ātrs. Tajā pašā laikā maksimālā ātruma līmenis joprojām ir 220 kilometri stundā.

Ārēji Mazda MX-5 saņēma jaunu sporta virsbūves komplektu, režģi un racionalizētu spoileri. Lukturi palika vecajā formā, bet tika nomainīti LED objektīvi un pati optika. Salons lepojas ar augstas kvalitātes sēdekļiem ar galvas balstiem un uzlabotu multimediju sistēmu.
Turklāt viņi pievienoja lielisku audio sistēmu ar sešiem augstas kvalitātes skaļruņiem. Ierakstus var atskaņot tieši no viedtālruņa atskaņošanas saraksta, kas ir labas ziņas. Kopumā atjauninājums šķiet ārkārtīgi noderīgs un funkcionāls, tāpēc pircēji noteikti parādīs savu aktivitāti.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив