Mazda 6 ASV ir piedzīvojusi modernizāciju


Mazda 6 ir ASV ļoti populārs modelis, kas klientiem piedāvā modernu sedanu ar labu tehnisko aprīkojumu un sportisku izskatu. Labi automašīnas pārdošanas apjomi ļāva veikt vēl vienu modeļa uzlabojumu, kā rezultātā tas kļuva vēl labāks un pat dažos aspektos atgādināja Mazda MX-5 rodsteru.
Sāksim tradicionāli ar auto tehniskajām īpašībām. Tagad dzinēju klāstā parādījies diezgan griezes moments Skyactiv-G 2.5 spēka agregāts ar 190 ZS. un 252 ņūtonmetru griezes moments. Šis izskatīgais vīrietis strādā ar sešu joslu automātisko pārnesumkārbu, kurai diemžēl nav pilnpiedziņas.

Izskata ziņā sedans ieguva vēl sportiskākus elementus, kas patiesībā to pietuvināja slavenajai Mazda MX-5. Runa ir ne tikai par tradicionālo optiku un radiatora režģi, bet arī par sporta virsbūves komplektu, spoileri un dažiem jauniem virsbūves elementiem ar mūsdienīgu stilīgu štancējumu.
Arī automašīnas salonā ir daudz jauninājumu. Tika pievienota daudzfunkcionāla stūre, jauns instrumentu panelis, tāda paša sportiskā izskata atkārtoti polsterēti sēdekļi, kā arī virkne citu sīkumu. Sedana cena praktiski nemainījās.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив