Mazda 2 ir saņēmusi dažus atjauninājumus


Vecais labais hečbeks Mazda 2 beidzot saņēmis cienīgu atjauninājumu, ko auto fani ir gaidījuši jau pāris pēdējos gadus. Papildus tīri kosmētiskiem jauninājumiem modelis klāstā varēs lepoties ar pāris jauniem dzinējiem, kā arī virkni komforta iespēju, kas tagad būs pieejamas pat auto pamatkonfigurācijā.
Runājot par dzinēju, galvenais jaunums šeit būs pusotra litra benzīna Skyactiv-G, kas saražo 109 ZS. un 141 ņūtonmetru griezes momentu. Šis inženierijas brīnums darbojas ar mehānisko sešpakāpju pārnesumkārbu. Tajā pašā laikā pilnpiedziņas nebija un nebūs. Bet joprojām ir pieejama sešu joslu automātika, lai gan jaudīgākiem un vecākiem dzinējiem.

Pēc izskata modelis saņēma svaigu optiku, diskus, buferi un radiatora režģi. Salonā sēdekļi tika no jauna apvilkti bez čokiem, nomainīts jau tā patīkamais digitālais instrumentu panelis, kā arī vadītājam tika nodrošināta jauna stūre ar funkciju taustiņiem.
Kopumā šie jauninājumi ir vairāk nekā pietiekami, lai atjauninātu šo inovāciju vidējo rādītāju. Ņemot vērā, ka modeļa cena ir palikusi aptuveni tajā pašā līmenī, ceram, ka modelim arī turpmāk būs pietiekams pārdošanas līmenis Vecās pasaules valstīs.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив