Mazda MX-5 R-Sport iepriecinās ar dekoru


Jaunais Mazda MX-5 R-Sport ir paļāvies uz dekoru, lai gan tehniskā ziņā modelis var lepoties ar ļoti cienīgu aprīkojumu. Automašīna nesen nomainīja ceturto paaudzi, taču sporta īpašā versija, kuru koncerna fani tik ilgi gaidīja, ir aizēnojusi oriģinālu visās iespējamās frontēs. Tomēr sāksim secībā.
Tā kā japāņiem galvenā uzmanība tiek pievērsta modeļa izskatam, tad vispirms runāsim par īpašās versijas ārpusi un interjeru. Auto iegūs 16 collu Rays ZE40 Gun Metallic riteņus, svaigu optiku, režģi, virsbūves komplektu un spoileri.

Turklāt zīmolam tradicionāli sportiskā stilā veidotā modeļa interjers atšķirsies. Daudzfunkcionāla stūre, digitālais instrumentu panelis, kā arī sēdekļi ar galvas balstiem un sānu atzveltni ir blakus modernai multimediju sistēmai un ļoti labai klimata kontrolei.
Tagad par automašīnas šasiju. Šeit to pārstāv ļoti griezes momenta benzīna dzinēju līnija ar vidējo jaudu 250 ZS. Pircēja izvēle tradicionālā mehānika, kā arī automātiskā pārnesumkārba ar visu riteņu piedziņu. Laba izvēle, vai ne?
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив