Mazda CX-30 kļūst par elektrisko automašīnu Ķīnā


Jaunā Mazda CX-30 kļūst par pilntiesīgu elektromobili Ķīnā. Automašīnu komplektēs vietējie ražotāji, kurus Mazda izvēlējusies kā ilgtermiņa sadarbības partnerus. Visticamāk, jau tuvākajā laikā lauvas tiesa no visiem Japānas koncerna elektromobiļiem tiks samontēta Ķīnā.
Taču atgriežamies pie piecdurvju Mazda CX-30, kas saņems modernu tehnisko aprīkojumu un ļoti pievilcīgu izskatu. Automašīnu vadīs viens elektromotors, kas atrodas uz priekšējās ass. Tāpat pircēji var paļauties uz diezgan pieticīgu akumulatoru ar aptuveni 280 kilometru nobraukumu WLTP ciklā.

Izskata ziņā CX-30 ir tipisks Mazda auto, kas apvieno sportiskas līnijas un kādu unikālu eleganci. Pielāgotas virsbūves formas, izcila optika, sportisks siluets un sportisks, bet tajā pašā laikā ērts salons rada vispatīkamākos iespaidus.
Kā jau rakstījām iepriekš, CX-30 būs pirmā zīme Ķīnas elektrisko transportlīdzekļu rindā no Mazda, kas drīzumā dosies iekarot ASV un Eiropas tirgus. Mēs esam vairāk nekā pārliecināti par šāda uzņēmuma panākumiem un ticam, ka uzņēmuma vadība iepriecinās viņu Rietumu līdzjutējus.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив