Mazda MX-5 GT RS dodas trasē


Mazda MX-5 GT RS ir slavenā rodstera speciālā versija, kas ieguvusi jaudīgu dzinēju, kā arī veselu kaudzi uzlabojumu. Neskaitāmo uzlabojumu rezultātā auto ir pacēlies līdz pilnvērtīgu sporta auto klasei, tāpēc ar to jau gatavojas izbraukāt vairākas sacīkšu trases kā testus.

Apskatu sāksim ar dzinēju, kuru atšķirībā no pamata versijas pārstāv diezgan jaudīgs spēka agregāts ar 280 ZS. un 420 ņūtonmetru griezes moments. Šis benzīna skaistums ar turbokompresoru darbojas ar sešpakāpju pārnesumkārbu. Turklāt atjauninātā versija var lepoties ar pastiprinātām bremzēm un īpašiem viegliem riteņiem.

Runājot par ķermeni. Šeit viņš ieguva strijas, kas pastiprina struktūru bez nepieciešamības veikt lielas izmaiņas. Viņi arī pastiprināja aerodinamiku, paglābjot automašīnu no pretencioziem, bet absolūti nevajadzīgiem elementiem. Tas viss tiek darīts modeļa sportisko spēju dēļ, kas ir patiešām iespaidīgas.

Modelim ir patīkama paātrinājuma dinamika no 3,9 sekundēm līdz simtiem, kā arī maksimālā ātruma griesti 298 kilometri stundā. Par to, kā mašīna uzvedīsies sacīkšu trasē, viņi sola pastāstīt tuvākajā laikā.

LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив