Mazda CX-50 apvidus krosovers


Mazda CX-50 ir jauns daudzsološs Japānā ražots krosovers, kas paredzēts galvenokārt Amerikas tirgum. Taču modelis ar nepacietību tiek gaidīts arī Vecās pasaules valstīs, kur Mazda automašīnas bauda miljoniem autobraucēju pelnītu cieņu un mīlestību. Tomēr atpakaļ pie šī materiāla varoņa.

Sākotnēji jaunais krosovers tiks aprīkots tikai ar pāris benzīna dzinējiem – atmosfērisko un turbokompresoru. Nākotnē spēka agregātu skaits neapšaubāmi pieaugs, taču par hibrīda vai elektriskās versijas parādīšanos ir pāragri runāt. Kas attiecas uz pārnesumkārbu, tad to pārstāvēs tradicionālā "mehānika" un septiņu pakāpju automāts.

Visgaršīgākā Mazda CX-5 daļa neapšaubāmi ir elegantais automobiļa dizains, kas fanus iepriecinās ar gludu un sportisku virsbūves formu vienlaikus. Arī salons šeit balansē starp tīri sportisku dizainu un tradicionālu komfortu ar ādas un dārgas plastmasas pārpilnību.

Kas attiecas uz automašīnas izmaksām, tas diemžēl paliek noslēpums. Tomēr eksperti uzskata, ka modelis nebūs daudz lētāks par līdzīgiem vadošo Eiropas ražotāju krosoveriem no lielā Vācijas trijnieka. Galu galā kvalitātei ir cena.

LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив