Toyota Yaris kļūst par Mazda 2 Hybrid donoru


Mazda 2 Hybrid ir slavenās otrās Mazda hibrīda versija, kas ir ļoti populāra gan Eiropas Savienības valstīs, gan ASV ārzemēs. Tajā pašā laikā Japāna nolēma palielināt jau tā satriecošos modeļa panākumus, pievienojot hibrīda spēkstaciju, kas tiks aizņemta tieši no Toyota Yaris.

Līdz ar to modeļa dabiskais benzīna dzinējs, ko pārstāv sešinieks ar turbokompresoru, kā kompanjonus saņems 80 ZS Yaris elektromotoru, kā arī tā vilces akumulatoru. Rezultātā degvielas patēriņam smieklīgā ciklā vajadzētu būt 3,8-4 litriem uz simtu, kas ir diezgan standarta rādītājs mūsdienu hibrīda modeļiem.

Tajā pašā laikā viņi sola nedaudz atjaunināt hibrīdā Mazda 2 Hybrid izskatu, kā arī pievienot pāris sīkus pieskārienus dizainam, kam vajadzētu uzsvērt automašīnas ekoloģisko raksturu. Protams, tas attiecas uz plāksnītēm un dažiem virsbūves elementiem, kas iegūs nepārprotamu formu.

Kopumā Vecās pasaules pircēji noteikti novērtēs Mazda inženieru centienus pāriet savam mīlulim uz videi draudzīgāku un ekonomiskāku dzinēja tipu. Nākotnē modelim vajadzētu pat pāriet uz elektrisko vilci. Vismaz darbs jau notiek.

LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив