Mazda Roadster saņēma vairākas jaunas versijas


Mazda Roadster dzimis jau tālajā 1989. gadā un gandrīz uzreiz iekaroja autobraucēju simpātijas visā pasaulē. Līdz šim šī modeļa kopējā tirāža ir sasniegusi iespaidīgu 1,1 miljonu eksemplāru, tāpēc projektu var saukt par veiksmīgu eksperimentu, kas turpinās arī mūsu laikā.

Īpaši šo sacīkšu automašīnu iecienījuši Eiropas iedzīvotāji, kuri pamatoti uzskata, ka modeļa dizains ir tuvu pilnībai. Tieši viņiem japāņu koncerna bosi gatavo pāris perspektīvus jaunus Mazda Roadster modeļus, kuriem pārdošanā vajadzētu nonākt nākamā gada sākumā.

Pirmais modelis – Mazda Roadster (MX-5) kabrioleta aizmugurē iepriecinās pircējus ar jaunu jaudīgu dzinēju, lieliem vieglmetāla diskiem, stilīgu optiku, modificētu radiatora režģi. Turklāt neskopojieties ar sporta sēdekļu, stūres un ātruma pārslēga pogas nomaiņu.

Vēl nedaudz jauninājumu gaida ilgi gaidītais Roadster RF divvietīgas kupejas formātā. Šis auto varēs iepriecināt ar jaudīgu dzinēju, izcilu virsbūves aerodinamiku, kā arī veselu gūzmu kosmētisku izmaiņu, kas kopā veido pilnīgi jaunu tēlu.

Kā jau teicām, jaunumus būs iespējams sajust tikai nākamā gada sākumā, kad tie beidzot nonāks Eiropas salonos. Mēs centīsimies veikt pilnu testa braucienu un dalīties savos iespaidos ar jums!

LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив