Mazda Carol kei automašīna tiek prezentēta Japānā


Japānā kei automašīnu mode ne tikai nerimst, bet arī uzņem apgriezienus. Arvien vairāk uzņēmumu izlaiž jaunus šīs klases modeļus vai atdzīvina klasiku, kas jau sen ir pametusi konveijera līniju. Tas bija otrs ceļš, pa kuru devās Mazda, kas nolēma atgriezt leģendāro auto, kas ražots kopš 1962. gada.

Pieticīgam kompaktam pilsētas auto ir 49 ZS trīscilindru dzinējs. un 58 ņūtonmetru griezes moments. Iekļauts arī 2,6 ZS starteris-ģenerators. un neliels litija jonu akumulators, ko izmanto tikai iedarbinot galveno dzinēju.

Pati automašīna saņems jaunu modernu dizainu un ļoti pieticīgu salona apdari, kam vajadzētu iekļauties pašas automašīnas budžeta izmaksās. Uz sēdekļiem nav ne dārgu paneļu, ne modīgu šuvju, taču ir nepieciešamā klimata kontrole, apsildāmie sēdekļi un kaut kāda ar audio sagatavošanu saistīta multimediju sistēma.

Ar visu to modelim būs ārkārtīgi zems degvielas patēriņš, kam WLTC ciklā vajadzētu būt pieticīgam 3,61 litram uz simtu. Turklāt pircēji var rēķināties ar pašas automašīnas zemajām izmaksām, kas īpaši attiecas uz Japānu, kurā dzīvošana ir dārga.

LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив