Mazda izstrādās sintētisko degvielu


Mazda vai drīzāk tās Eiropas birojs Mazda Motor Europe paziņoja par jaunas alianses izveidi. Organizācija tika nosaukta par eFuel Alliance un jau ir veiksmīgi reģistrēta Berlīnē. Uzņēmums nodarbosies ar daudzsološu sintētisko degvielu veidu izstrādi, kā arī pētījumiem šajā jomā.
Galvenā uzmanība tiek pievērsta sintētiskajai degvielai ar zemu oglekļa saturu, kuru plānots iegūt no tīra ūdeņraža. Tajā pašā laikā oglekļa dioksīds aktīvi piedalīsies procesā, kas nākotnē ļaus panākt dubultu efektu, proti, jaunas degvielas ražošanu un siltumnīcas efekta samazināšanu planētas atmosfērā.

Papildus Mazda dalību jaunizveidotajā organizācijā saņems 79 dažādas firmas un uzņēmumi. Daži no viņiem ir nodarbināti automobiļu rūpniecībā, bet daži pārstāv enerģētikas nozari. Jebkurā gadījumā sintētiskās degvielas izmantošana ļaus visiem tirgus dalībniekiem gūt labu peļņu neatkarīgi no darbības jomas.

Viena no galvenajām lomām organizācijā tika piešķirta VW grupai, kas plāno piegādāt aprīkojumu un kvalificētu personālu projekta agrīnai ieviešanai. Mazda visā šajā procesā ieņem organizatorisku pozīciju.
LV / Mazda

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив